Ziemas sezonā meistarklases nenotiek, tiekamies pavasarī!

Sidrabceramics darbnīcā iespējams ne tikai apskatīt un iegādāties gatavos traukus, bet arī pašam izgatavot savu trauku kādā no piedāvātajām tehnikām:

Rullētajā tehnikā - akmensmasas pika tiek izrullēta un pēc tam formēta uz iepriekš sagatavotas gipša formas (bļodiņa vai šķīvītis);

Lipinātajā tehnikā (bļodiņa, krūzīte vai neliela vāzīte);

Strādājot uz virpas (viena persona vienlaicīgi).

Viena trauka izgatavošanai nepieciešams apmēram divas stundas, atkarībā no cilvēku skaita un izvēlētās tehnikas. Iespējams izgatavot bļodiņu, šķīvi, krūzīti vai nelielu vāzīti. Šādas nodarbības izmaksas ir:

Divām līdz četrām personām - 30 eiro no personas.

Individuāli - no 20 eiro stundā;

Protams, ir iespējams nodarbību pielāgot Jūsu velmēm un iepriekšējai pieredzei, kā arī izgatavot vairākus traukus vienā nodarbībā, attiecīgi par to vienojoties pirms datuma un laika rezervācijas.

Mana darbnīca šobrīd atrodas pagaidu telpā - mūsu mājas garāžā, kamēr esam ceļā uz jaunās darbīcas celtniecību, tāpēc, labu laikapstākļu gadījumā, darbošanās tiek organizēta dārzā. Vispiemērotākais dalībnieku skaits nodarbībai ir līdz četrām personām vienlaicīgi, bet labu laikapstākļu gadījumā varu uzņemt arī lielāku darboties gribētāju skaitu. Darbīcas ietilpība gan ļauj vienlaicīgi darboties tikai, maksimums, četru cilvēku kompānijai.

Pēc trauka izveidošanas darbiņš nepavisam nav pabaigts. Trauks izžūst, tad tiek sagatavots pirmajai apdedzināšanai, nošvammējot maliņas un sīkus negludumus. Pēc apdedzināšanas tas tiek apstrādāts ar smilšpapīru, tad glazēts. Pēc glazūras izžūšanas trauks ir gatavs otrajai apdedzināšanai. Mazliet maģijas krāsnī 1250 grādu temperatūrā un trauks ir gandrīz gatavs! Vēl tikai nedaudz apstrādes ar ļoti smalku smilšpapīru neglazētajām daļām un Jūsu izveidotais trauks ir gatavs saņemšanai. Parasti - apmēram mēneša laikā pēc izveides.

Rakstiet, zvaniet, visu sarunāsim! Uz tikšanos!

0

Pirkumu grozs