Sidrabceramics darbnīcā iespējams ne tikai apskatīt un iegādāties gatavos traukus, bet arī pašam izgatavot savu trauku kādā no piedāvātajām tehnikām:

Rullētajā tehnikā - akmensmasas pika tiek izrullēta un pēc tam formēta uz iepriekš sagatavotas gipša formas (bļodiņa vai pusdienu izmēra šķīvītis);

Lipinātajā tehnikā (bļodiņa, krūzīte, podiņš vai neliela vāzīte);

Strādājot uz virpas (viena persona vienlaicīgi).

Meistarklase jārezervē vismaz trīs dienas pirms norises, bet, jāņem vērā, ka vasaras sezonā brīvdienu datumi var būt aizņemti vairākas nedēļas uzpriekšu.

Bonusiņš meistarklases dalībniekiem - 20% atlaide darbnīcā pieejamajam gatavo trauku sortimentam :)

Piedāvājums nr.1 - Īsā meistarklase, viena tehnika, viens trauks (2 - 2,5h):

Viena trauka izgatavošanai rullētajā VAI lipinātajā tehnikā nepieciešamas apmēram divas stundas. Iespējams izgatavot bļodiņu, šķīvi, krūzīti, glāzi, podiņu vai nelielu vāzīti. Šādas nodarbības izmaksas ir:

Divām līdz sešām personām - 35 eiro no personas.

!!! Dalībniekiem bez priekšzināšanām nepiedāvāju izgatavot liela izmēra vai sarežģītas formās traukus (salātu bļodas, lielos servēšanas šķīvjus, tējkanniņas u.c.), tāpat arī izmaksas šādu trauku izgatavošanai būs lielākas.

Piedāvājums nr.2 - Garā meistarklase, divi trauki (3 - 3,5h):

Šajā nodarbībā iespējams izgatavot divus nelielus traukus - dažādu formu šķīvjus, bļodiņas, krūzes, vāzītes, trauku ar vāciņu. Jums būs iespēja izvēlēties iepazīt divas trauku izgatavošnas tehnikas vai strādāt vienā tehnikā - lipinātajā vai rullētajā.

Divām līdz sešām personām - 50 eiro no personas.

!!! Dalībniekiem bez priekšzināšanām nepiedāvāju izgatavot liela izmēra vai sarežģītas formās traukus (salātu bļodas, lielos servēšanas šķīvjus, tējkanniņas u.c.), tāpat arī izmaksas šādu trauku izgatavošanai būs lielākas.

Piedāvājums nr.3 - Individuālā virpošanas meistarklase:

Izmaksas - no 25 eiro stundā.

!!!Jāņem vērā, ka darbs uz virpas ir vissarežģītākā no tehnikām. Pirmajā nodarbībā (bez priekšzināšanām) iespējams izgatavot vienkāršas formas trauku - bļodiņu, glāzīti, ķobīti.

Ik pa laikam organizēju arī tematisko meistarklašu grupiņas vai kursu nodarbības, jaunumiem variet sekot līdzi manā Instagram vai Facebook profilā, meklējot Sidrabceramics :)

Darbošanās ar materiālu ir relaksējoša un meditatīva, tāpēc iesaku Tev atrast laiku un atbraukt pašam, lai atslēgtos no ikdienas pienākumiem un stresa.. vai sarīkot kopīgu darbošanos ar dzīvesbiedru, draugiem vai ģimenes locekļiem, šoreiz, bērnus uzticot pieskatītājiem.

Tomēr, ja vēlaties darboties kopā ar bērniem, jāņem vērā, ka darba izpildes tehniku un tam nepieciešamā laika ilguma dēļ, tā noteikti nebūs piemērota bērniem, kuri jaunāki par 10 gadiem.

Mana darbnīca šobrīd atrodas pagaidu telpā - darbam pielāgotā mūsu mājas garāžā, kamēr esam ceļā uz jaunās darbīcas celtniecību, tāpēc, labu laikapstākļu gadījumā, darbošanās tiek organizēta dārzā. Vispiemērotākais dalībnieku skaits nodarbībai ir līdz sešām personām vienlaicīgi, bet labu laikapstākļu gadījumā varu uzņemt arī lielāku darboties gribētāju skaitu. Darbīcas ietilpība gan ļauj vienlaicīgi darboties tikai, maksimums, sešu cilvēku kompānijai.

Pēc trauka izveidošanas darbiņš nepavisam nav pabaigts. Trauks izžūst, tad tiek sagatavots pirmajai apdedzināšanai, nošvammējot maliņas un sīkus negludumus. Pēc apdedzināšanas tas tiek apstrādāts ar smilšpapīru, tad glazēts. Pēc glazūras izžūšanas trauks ir gatavs otrajai apdedzināšanai. Mazliet maģijas krāsnī 1250 grādu temperatūrā un trauks ir gandrīz gatavs! Vēl tikai nedaudz apstrādes ar ļoti smalku smilšpapīru neglazētajām daļām un Jūsu izveidotais trauks ir gatavs saņemšanai. Parasti - apmēram četru līdz sešu nedēļu laikā pēc izveides.

Nodarbību ir iespējams pielāgot arī Jūsu velmēm un iepriekšējai pieredzei, kā arī izgatavot vairākus traukus vienā nodarbībā, attiecīgi par to vienojoties pirms datuma un laika rezervācijas.

Rakstiet, zvaniet, visu sarunāsim! Uz tikšanos!

Pieteikties meistarklasei:

Arī jautājumus un Tevi interesējošos meistarklases datumus vari rakstīt man šeit:Pirkumu grozs