Priecājos Tevi šeit satikt!

Mans vārds ir Santa Rocēna, un manas rokas ir apmīļojušas ikkatru lietiņu, kuru vari ieraudzīt šajā lapā. Mani SidrabCeramics trauki top Vecumniekos, skaistā vietā Zemgalē, kur esmu arī uzaugusi. Šeit mācījos skolā un apguvu kokles spēli, tāpēc, paralēli citiem darbiem, protu spēlēt arī trīs veidu kokles. Šobrīd mans darbs un sirdslieta ir Sidrabceramics trauki.

Traukus veidoju no akmensmasas, kas ir materiāls, kuru apdedzina augstākā temperatūrā, nekā mālu. Atkarībā no izmantotās glazūras, trauki krāsnī sildās apmēram 1250C temperatūrā. Apdedzināšanas laikā materiāls kļūst neporains, ūdeni un citas vielas neuzsūcošs. Glazēts vai neglazēts, trauks ir drošs lietošanai ikdienā, ja vien tā aprakstā nav norādīts citādi.

Man ir veicies dzīvot vietā, kur pastaigas attālumā ir ezeri, pļavas un meži, tāpēc arī liela daļa trauku radīti iedvesmojoties no meža sūnu smaržas un rasas lāsēm uz papardes lapām, pelēkiem miglas rītiem un madaru pļavām... Esot tuvā kontaktā ar dabu, arī savu darbu, materiālu un resursu izmantošanu plānoju tai draudzīgu.

Paldies, ka šeit ielūkojies! Lai Tev pēc medus smaržojoša liepziedu tēja un zaļākie zaķkāpostu salāti jaunajos traukos! Tiekamies darbnīcā, Facebook, Instagram, tirdziņos, veikaliņos un foršos projektos!